Stämplad J.C.Larsen Stockholm. Bemålad plåt och förnicklad metall. Slitage. (Höjd 21)
250 SEK | 2015-02-15 09:59 |
200 SEK | 2015-02-15 11:17 |
100 SEK | 2015-02-12 20:39 |
100 SEK | Startpris |