Olja på pannå, stadsbild med figurer. Signerad. (46x37)
300 SEK | 2015-02-15 11:44 |
250 SEK | 2015-02-13 16:36 |
150 SEK | 2015-02-12 22:28 |
100 SEK | Startpris |