Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (47x37)
500 SEK | 2015-02-15 11:27 |
450 SEK | 2015-02-15 09:23 |
400 SEK | 2015-02-15 09:15 |
300 SEK | 2015-02-14 21:28 |
250 SEK | 2015-02-14 14:58 |
100 SEK | Startpris |