Färglitografi, Karl XII:s likfärd. Signerad. Provtryck. Inramad. (50x67)
1 700 SEK | 2015-02-13 23:30 |
1 600 SEK | 2015-02-13 16:25 |
150 SEK | 2015-02-12 20:58 |
100 SEK | 2015-02-12 19:58 |
100 SEK | Startpris |