Klinga med graverad dekor, stämplat Klingenthal. Handtag i ebenholts med silverdekorer. Slida i läder med silverdekorer. Slida med skador, handtaget med torrspricka. (Längd 59)
2 700 SEK | 2015-02-13 20:14 |
2 600 SEK | 2015-02-14 17:57 |
1 800 SEK | 2015-02-14 17:01 |
1 200 SEK | 2015-02-13 15:15 |
1 000 SEK | 2015-02-13 08:47 |
300 SEK | 2015-02-12 20:38 |
150 SEK | 2015-02-12 20:52 |
100 SEK | Startpris |