Färglitografi, landskap. Signerad och numrerad. Daterad 01. Inramad. (23x33)
300 SEK | 2015-02-13 23:12 |
250 SEK | 2015-02-12 20:10 |
150 SEK | 2015-02-12 20:14 |
100 SEK | Startpris |