Färglitografi. Signerad och numrerad. Daterad 01. Inramad. (22,5x33,5)
700 SEK | 2015-02-15 11:45 |
650 SEK | 2015-02-15 09:16 |
600 SEK | 2015-02-13 22:26 |
450 SEK | 2015-02-13 23:12 |
150 SEK | 2015-02-12 20:14 |
100 SEK | 2015-02-12 19:37 |
100 SEK | Startpris |