Träskuren och bemålat tjädertupp. Signerad och daterad 1968. (Höjd 19)
800 SEK | 2015-02-15 09:07 |
750 SEK | 2015-02-13 14:52 |
700 SEK | 2015-02-14 09:13 |
550 SEK | 2015-02-13 14:30 |
100 SEK | 2015-02-13 10:01 |
100 SEK | Startpris |