Etsning, motiv från Falun. I plåten signerad och daterad 1954. Inramad. (13,5x15)
1 300 SEK | 2015-02-15 12:06 |
1 200 SEK | 2015-02-15 11:57 |
700 SEK | 2015-02-15 10:08 |
400 SEK | 2015-02-14 21:26 |
350 SEK | 2015-02-14 17:47 |
100 SEK | Startpris |