Färglitografi, motiv med uggla. Signerad och daterad 96. Numrerad. Inramad. (50x35)
850 SEK | 2015-02-15 11:57 |
800 SEK | 2015-02-15 11:50 |
700 SEK | 2015-02-15 08:37 |
500 SEK | 2015-02-13 11:46 |
450 SEK | 2015-02-15 00:05 |
350 SEK | 2015-02-14 20:52 |
100 SEK | Startpris |