Färglitografi, motiv med fågel. Signerad och numrerad. Inramad. (23x29)
500 SEK | 2015-02-15 11:57 |
450 SEK | 2015-02-15 00:01 |
450 SEK | 2015-02-15 11:49 |
300 SEK | 2015-02-13 23:09 |
150 SEK | 2015-02-13 15:40 |
100 SEK | Startpris |