Ca.12+12+12+12+12+12+12. Samt smörknivar, serveringsbestick m.m. Bruksslitage, repor.
650 SEK | 2015-02-14 23:32 |
600 SEK | 2015-02-15 09:14 |
500 SEK | 2015-02-14 22:01 |
300 SEK | 2015-02-13 11:55 |
150 SEK | 2015-02-12 21:54 |
100 SEK | 2015-02-12 20:21 |
100 SEK | Startpris |