Olja på duk, parismotiv. Signerad. (59x70)
700 SEK | 2015-02-15 09:51 |
650 SEK | 2015-02-14 22:03 |
450 SEK | 2015-02-14 14:42 |
450 SEK | 2015-02-14 14:43 |
100 SEK | 2015-02-13 10:09 |
100 SEK | Startpris |