Färglitografi, "Gäddhuvud". Signerad och daterad -81. Numrerad. Inramad. (28x36,5)
450 SEK | 2015-02-15 11:36 |
450 SEK | 2015-02-15 11:57 |
300 SEK | 2015-02-15 10:56 |
250 SEK | 2015-02-13 21:15 |
200 SEK | 2015-02-15 09:12 |
100 SEK | Startpris |