Olja på duk, hamnbild. Signerad och daterad 11. (65x48)
400 SEK | 2015-02-14 23:46 |
350 SEK | 2015-02-14 22:58 |
200 SEK | 2015-02-12 20:32 |
100 SEK | Startpris |