Blandteknik, "Normas Matbox". Signerad och daterad 1937. Inramad. Bladet med lagning. (62x47)
400 SEK | 2015-02-15 10:58 |
350 SEK | 2015-02-14 21:33 |
300 SEK | 2015-02-14 12:04 |
250 SEK | 2015-02-12 20:31 |
100 SEK | Startpris |