Jacob Gyberg, Lund. Rektangulär form med fasade hörn. Invändigt förgylld. Undertill med monogram. Ytslitage. (Längd 6,5, 74g.)
800 SEK | 2015-02-15 11:22 |
750 SEK | 2015-02-15 11:21 |
700 SEK | 2015-02-15 11:09 |
550 SEK | 2015-02-15 10:56 |
250 SEK | 2015-02-12 21:08 |
200 SEK | 2015-02-12 20:08 |
100 SEK | Startpris |