Mindre förgyllningsslitage.
650 SEK | 2015-02-14 13:42 |
600 SEK | 2015-02-14 15:41 |
250 SEK | 2015-02-13 11:00 |
100 SEK | 2015-02-12 20:20 |
100 SEK | Startpris |