Akvarell, fjordlandskap med båt. Signerad och daterad 1863. Inramad. Obetydliga färgbortfall.(35x73)
1 100 SEK | 2015-02-15 00:44 |
1 000 SEK | 2015-02-15 08:27 |
300 SEK | 2015-02-14 22:53 |
100 SEK | 2015-02-12 22:00 |
100 SEK | Startpris |