Mässing, med genombruten dekor. Stämplad. Mindre repor. (Höjd 40)
4 600 SEK | 2015-02-14 13:54 |
4 400 SEK | 2015-02-15 11:25 |
3 800 SEK | 2015-02-14 15:23 |
3 200 SEK | 2015-02-13 20:56 |
750 SEK | 2015-02-12 23:30 |
650 SEK | 2015-02-12 20:13 |
150 SEK | 2015-02-12 21:33 |
100 SEK | Startpris |