Ek, med flera träslag. Invändigt med backgammon plan och marker. Ytslitage, fanersprickor, senare låsanordning. (45x45)
850 SEK | 2015-02-13 23:12 |
800 SEK | 2015-02-14 16:59 |
400 SEK | 2015-02-13 23:44 |
100 SEK | 2015-02-12 21:40 |
100 SEK | Startpris |