Olja på duk, havsbild med segelfartyg. Signerad. (36x44)
650 SEK | 2015-02-15 11:30 |
600 SEK | 2015-02-14 22:52 |
400 SEK | 2015-02-12 22:18 |
250 SEK | 2015-02-13 15:54 |
150 SEK | 2015-02-13 12:31 |
100 SEK | Startpris |