Olja på duk, havsbild med båtar. Signerad. Ram med mindre färgsläpp. (48x64)
400 SEK | 2015-02-14 12:04 |
350 SEK | 2015-02-12 22:35 |
150 SEK | 2015-02-13 12:33 |
100 SEK | Startpris |