Oljor på papper 2st, kompositioner. Signerade och daterade. (största rammått 22x32)
2 000 SEK | 2015-02-15 12:00 |
1 900 SEK | 2015-02-15 11:59 |
1 000 SEK | 2015-02-15 11:37 |
400 SEK | 2015-02-12 21:48 |
200 SEK | 2015-02-13 14:11 |
100 SEK | 2015-02-12 19:35 |
100 SEK | Startpris |