Blandteknik, komposition. Signerad och otydligt daterad. Inramad. (72x50)
6 400 SEK | 2015-02-15 11:49 |
6 200 SEK | 2015-02-15 11:12 |
2 200 SEK | 2015-02-15 11:18 |
1 000 SEK | 2015-02-15 00:21 |
900 SEK | 2015-02-14 16:44 |
400 SEK | 2015-02-13 20:29 |
100 SEK | 2015-02-12 20:12 |
100 SEK | Startpris |