Olja på duk, interiör med skådespelaren Edvard Persson. Signerad och daterad 1935. (84x112)
3 600 SEK | 2015-02-15 10:58 |
3 500 SEK | 2015-02-15 11:17 |
3 000 SEK | 2015-02-15 10:03 |
250 SEK | 2015-02-12 20:22 |
250 SEK | 2015-02-14 17:56 |
100 SEK | Startpris |