Stämplad flera gånger, bl.a. RS59008. Klinga med text samt datering 1879. Slitage, balja något sned. (L.66)
600 SEK | 2014-08-03 12:00 |
550 SEK | 2014-08-03 11:53 |
400 SEK | 2014-08-02 17:16 |
125 SEK | 2014-08-01 21:55 |
100 SEK | 2014-07-31 19:58 |
100 SEK | Startpris |