Färglitografi, vinterbild med lodjur. Signerad, numrerad, daterad. Inramad. (34x54)
325 SEK | 2014-08-02 20:59 |
300 SEK | 2014-08-02 21:25 |
150 SEK | 2014-07-30 23:14 |
100 SEK | Startpris |