Skrivpulpet, sockerhack samt vattenflaska. Skador, slitage, senare bemålning. (LL.40)
200 SEK | 2014-08-03 11:08 |
175 SEK | 2014-08-03 03:33 |
150 SEK | 2014-08-02 08:34 |
100 SEK | 2014-07-31 10:40 |
100 SEK | Startpris |