Etsning, flickporträtt. Signerad i plåten. Inramad. (16x10,5)
750 SEK | 2014-06-01 11:24 |
700 SEK | 2014-05-31 22:24 |
425 SEK | 2014-05-29 16:43 |
300 SEK | 2014-05-31 16:56 |
100 SEK | Startpris |