Olja på pannå, stilleben. Signerad och daterad 53. (59x43)
325 SEK | 2014-06-01 11:59 |
300 SEK | 2014-06-01 09:06 |
150 SEK | 2014-05-31 11:16 |
100 SEK | Startpris |