Olja på duk, stilleben. Osignerad. I ram med mindre dekorskador, litet dukhål. (70x54)
425 SEK | 2014-05-31 19:15 |
400 SEK | 2014-05-31 22:27 |
150 SEK | 2014-05-31 17:07 |
100 SEK | 2014-05-30 00:05 |
100 SEK | Startpris |