Olja på duk, motiv med kvinna och stugor. Signerad och daterad 48. (63x78)
200 SEK | 2014-06-01 11:30 |
175 SEK | 2014-06-01 11:07 |
100 SEK | 2014-05-30 12:22 |
100 SEK | Startpris |