Olja på papper, naivt motiv. Signerad och daterad 1970. Inramad. Mindre fläckar. (29x39)
475 SEK | 2014-06-01 11:39 |
450 SEK | 2014-05-30 08:15 |
250 SEK | 2014-05-31 05:35 |
200 SEK | 2014-05-30 13:15 |
100 SEK | Startpris |