Olja på duk, kvinna med barn. Signerad. (32x17,5)
300 SEK | 2014-06-01 11:34 |
275 SEK | 2014-06-01 11:05 |
200 SEK | 2014-05-31 15:19 |
150 SEK | 2014-05-31 05:34 |
100 SEK | Startpris |