Färglitografi, "Felix Fenom". Signerad. Inramad. (48x56)
300 SEK | 2014-06-01 11:58 |
275 SEK | 2014-05-31 23:51 |
250 SEK | 2014-05-31 21:09 |
100 SEK | Startpris |