Färglitografi, skogslandskap. Numrerad. Signerad och daterad 89. Inramad. (45x61)
650 SEK | 2014-06-01 11:57 |
600 SEK | 2014-06-01 09:00 |
550 SEK | 2014-05-31 19:06 |
200 SEK | 2014-05-31 12:44 |
100 SEK | Startpris |