Akvarell, flickporträtt. Signerad E.Kattler? Ram med förgyllningsslitage, bladet med mindre fläckar. (51x34)
275 SEK | 2014-06-01 11:37 |
250 SEK | 2014-06-01 11:17 |
100 SEK | 2014-06-01 00:32 |
100 SEK | Startpris |