Etsning, "Tidsbild I". Signerad. Inramad. (22x30,5)
400 SEK | 2014-06-01 10:34 |
375 SEK | 2014-06-01 11:33 |
325 SEK | 2014-06-01 09:04 |
275 SEK | 2014-05-31 18:40 |
250 SEK | 2014-06-01 06:40 |
100 SEK | 2014-05-29 19:21 |
100 SEK | Startpris |