Olja på duk uppklistrad på pannå, motiv från Säter. Signerad och daterad 1938. Duken någog bulig. (30x35)
350 SEK | 2014-05-31 10:56 |
325 SEK | 2014-05-31 19:24 |
100 SEK | Startpris |