Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och daterad 82. Inramad. (14x18)
225 SEK | 2014-05-31 05:33 |
200 SEK | 2014-05-31 09:39 |
100 SEK | 2014-05-29 17:14 |
100 SEK | Startpris |