Färglitografier 2st, figurscener. Signerade och numrerade. Inramade. (9x8,5)
200 SEK | 2014-05-31 22:26 |
175 SEK | 2014-05-31 16:55 |
150 SEK | 2014-05-31 13:34 |
100 SEK | Startpris |