Litografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (55x53)
1 100 SEK | 2014-06-01 11:32 |
1 000 SEK | 2014-06-01 11:48 |
600 SEK | 2014-06-01 11:11 |
350 SEK | 2014-05-30 18:24 |
175 SEK | 2014-05-29 23:01 |
100 SEK | Startpris |