Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och daterad 82. Inramad. (14x18)
225 SEK | 2014-06-01 12:01 |
200 SEK | 2014-05-31 09:39 |
175 SEK | 2014-05-30 21:34 |
100 SEK | 2014-05-29 17:12 |
100 SEK | Startpris |