Färgträsnitt, "På promenad". Signerad och daterad 1919. Numrerad. Inramad. (21x10,5)
475 SEK | 2014-06-01 11:50 |
450 SEK | 2014-06-01 09:02 |
400 SEK | 2014-06-01 10:51 |
350 SEK | 2014-05-31 11:47 |
200 SEK | 2014-05-30 20:05 |
150 SEK | 2014-05-31 00:05 |
100 SEK | 2014-05-29 15:20 |
100 SEK | Startpris |