Etsning, "September". Signerad och numrerad. Inramad. (18x25)
3 200 SEK | 2014-06-01 09:59 |
3 100 SEK | 2014-06-01 11:54 |
800 SEK | 2014-05-31 21:57 |
400 SEK | 2014-05-31 09:39 |
325 SEK | 2014-05-30 13:27 |
150 SEK | 2014-05-31 00:04 |
100 SEK | 2014-05-29 19:20 |
100 SEK | Startpris |