Olja på pannå, "Cirkus". Signerad och daterad 1988. (57x48)
1 400 SEK | 2014-06-01 11:07 |
1 300 SEK | 2014-06-01 11:27 |
950 SEK | 2014-06-01 11:06 |
750 SEK | 2014-06-01 11:01 |
600 SEK | 2014-06-01 10:58 |
425 SEK | 2014-06-01 09:09 |
250 SEK | 2014-05-31 21:05 |
225 SEK | 2014-05-31 11:20 |
200 SEK | 2014-05-30 13:18 |
100 SEK | Startpris |