Olja på pannå, "Eftermiddagskonsert". Signerad och daterad 1988. (61x50)
850 SEK | 2014-06-01 09:30 |
800 SEK | 2014-06-01 12:15 |
500 SEK | 2014-06-01 10:48 |
425 SEK | 2014-06-01 09:09 |
350 SEK | 2014-05-31 13:09 |
250 SEK | 2014-05-31 21:51 |
200 SEK | 2014-05-30 13:18 |
100 SEK | 2014-05-30 00:00 |
100 SEK | Startpris |