Otydligt stämplad. Bruksslitage. (L.39)
750 SEK | 2014-04-05 11:05 |
700 SEK | 2014-04-06 09:24 |
450 SEK | 2014-04-05 20:15 |
150 SEK | 2014-04-05 17:23 |
100 SEK | 2014-04-05 09:54 |
100 SEK | Startpris |