Handtag i trä. Undertill stämplad. Försilvringsslitage. (H.23)
500 SEK | 2014-04-04 22:32 |
475 SEK | 2014-04-06 11:51 |
400 SEK | 2014-04-06 08:17 |
100 SEK | Startpris |